Vezmite svoju kariéru
do vlastných rúk

Komplexná
kariérová analýza
Pripravím pre vás komplexnú kariérovú analýzu. Spoločne odhalíme vaše kľúčové talenty, identifikujeme vaše ideálne povolanie, spoločne napíšeme životopis a pripravíme vás na pracovný pohovor. Odhalíme vaše silné stránky a nastavíme vaše kariérové smerovanie.
Príprava na pracovný
pohovor
Prevediem vás cestou, počas ktorej pochopíte, ako predať svoje pracovné úspechy a vnútorný potenciál na pohovore. Ukážem vám, ako vytvoriť životopis a okrem iného si vyskúšate, ako prebieha pracovný pohovor. Získate odo mňa spätnú väzbu a ďalšie odporúčania.
Kariérové poradenstvo
pre študentov
Ak ste študentom a neviete kam na vysokú školu, prípadne ste práve školu dokončili, no netušíte, akú prácu si hľadať, aby ste v nej boli spokojní a šťastní, dokážeme nájsť riešenie. Spoločne nájdeme prácu, kde budete využívať naplno vaše talenty a potenciál.
Kariérové poradenstvo
pre zamestnancov
Nenapĺňa vás súčasná práca? Alebo vám jednoducho nevyhovuje nadriadený či tempo práce. Ak ste presvedčený, že v súčasnej práci nemôžete naplno prejaviť svoje silné stránky a talenty, spoločne odhalíme lepšie možnosti pre vaše uplatnenie.