Pripravte sa na
pracovný pohovor

Vďaka príprave pochopíte, ako predať svoje pracovné úspechy a vnútorný potenciál na pohovore, vytvoríme spoločne životopis a okrem iného si vyskúšate, ako pracovný pohovor prebieha. Získate odo mňa spätnú väzbu a ďalšie odporúčania.
Životopis vo Worde je už dinosaurus
Ukážeme si, aké moderné nástroje a šablóny môžeme využívať pri zhotovovaní kvalitného životopisu.
Ako má vyzerať profesionálny životopis?
Životopis si rozanalyzujeme dopodrobna a povieme si, čomu by sme sa pri jeho tvorbe mali vyhnúť.
Ako sa na pracovný pohovor pripraviť
Povieme si, ako sa na pohovor pripraviť a ako na ňom prezentovať svoje silné stránky a talenty.
Na čo si dávať na pohovore najväčší pozor
Prejdeme si chyby ľudí na pohovoroch a pripravíme sa na akúkoľvek situáciu, ktorá by mohla nastať.

Pohovor:
Ako sa na ňom
predať?

Na určenie správneho smerovania, vrodených talentov či silných stránok je potrebné absolvovať osobný rozhovor a test osobnosti. Potom môžeme začať s prípravou na pohovor, na ktorom zabodujete.
https://zuzanazahradnikova.sk/wp-content/uploads/2020/08/lr-0804u.jpg
Identifikácia talentov
Spoločne identifikujeme vaše prirodzené talenty a zručnosti, ktoré môžete využiť na budovanie kariéry.
Tvorba životopisu
Spoločne vytvoríme profesionálny životopis, ktorý bude jedinečný a vy tak zanecháte výborný dojem.
Vaše úspechy
Pochopíte, ako predať svoje pracovné úspechy a vnútorný potenciál v životopise, aj na pohovore.
Pracovný pohovor
Vyskúšate si, ako prebieha pracovný pohovor na vami vybranú pozíciu a dostanete spätnú väzbu.

Referencie

Stretnutia so Zuzanou, v súvislosti s navigáciou v povolaní, boli pre mňa inšpiratívne. Posunuli ma o niečo ďalej, keďže som rôznymi cvičeniami a technikami objavila a uvedomila si veľa vecí o svojich zručnostiach, schopnostiach či vzťahu k práci. Identifikovali sme môj osobnostný profil a moje silné stránky z detstva alebo tie získané skúsenosťami. Na základe toho sme identifikovali pracovné oblasti, ako aj konkrétne pracovné pozície, ktoré sú pre mňa, na základe týchto zistení vhodné.

Jana Skripkova, uchádzač o zamestnanie

Sumarizoval som a pochopil som, aké sú vlastnosti dobrého manažéra a v čom spočíva jeho úloha. Naučil som sa, ako sa pripraviť na pohovor, na manažérsku pozíciu a čo chce na pohovore počuť ten, kto ho vedie. Zistil som, ako má vyzerať zaujímavé CV. Toto všetko sú veci, s ktorými som ja osobne nemal skúsenosť, hlavne čo sa týka manažérskej pozície v korporáte. Bol som veľmi rád, že som sa pripravoval s človekom, ktorý ma reálnu skúsenosť s vedením ľudí a aj s vyššou manažérskou pozíciou. Všetky vaše rady som bral na vedomie a mohol som im dôverovať.

Hany Al Jundi, uchádzač o zamestnanie

Well, finally last week I did the interview for the position at IBM but I’m not really proud of how I did it, I got lost and I don’t think it will be successful, but I have to wait to their call even I don’t if it could right to send them a resume of some questions that I think I didn’t answer or explain as I really wanted. Being with you it was a really great experience to know more about myself and also to be proud of what I did in the past.

I think, other clients should ask for your services because you really believe in what you do and you know how to make other people to realized or to know more about them which is really important to get a new job.

Javier Llano Montes, uchádzač o zamestnanie

Kariérové poradenstvo so Zuzkou mi dalo sebapoznanie a sebadôveru a chuť ísť si za svojím cieľom a nebáť sa svojich, niekedy už zabudnutých túžob a snov.

Človek týmto poradenstvom získa celkový rozhľad, najmä ak si nie je istý s výberom povolania, dá mu to iný pohľad na seba samého. Zuzana si získala moju dôveru a som jej veľmi vďačná za dôkladnú prípravu na pohovor.

Veronika Hladíková, uchádzač o zamestnanie

Bolo skvelé precvičiť si naostro reakcie na pohovorové otázky – dodáva to sebaistotu. Keď som teraz nad tým začal uvažovať, moje CV je už konečne pripravené na úrovni. Možno by som sa ešte v prípade ďalších stretnutí rád venoval brainstormingu, lebo vďaka nemu sa mi rozšíril obzor či je projekt skutočne cesta k tomu, aby som sa realizoval „širokospektrálne“.

Simulácia pohovoru a brainstorming sú prvky, ktoré Zuzanu odlišujú od štandardnej konkurencie a od hoci aj sofistikovaných aplikácií, zameraných na kariérne poradenstvo.

Zuzana dosť bazíruje na detailoch. Vďaka tomu sa veci vyšperkujú a precízne dotiahnu do konca.

Ing. Jozef Tatár, uchádzač o zamestnanie

Bolo mi potešením zúčastniť sa simulácie pracovného pohovoru na pozíciu Junior SW Tester. Bolo pre mňa obohatením dozvedieť sa, v čom mám priestor pre zlepšenie, čo sa týka odpovedí na otázky (hlavne tie psychologické), úpravy v životopise a doplnení vedomostí.

Musím povedať, že to bolo pre mňa aj veľmi stresujúce, ale v konečnom dôsledku veľmi dobrá skúsenosť. Ďakujem za cenné rady.

Zuzka, študentka IT v kurze

3 bonusy

Test osobnosti, test tímových rolí či test životných hodnôt sú potrebné na dôkladnú analýzu vašej osobnosti. Ku konzultácii zameranej na prípravu na pracovný pohovor ich získate ako bonus zadarmo.

Test osobnosti

Vďaka testu zistíte, či ste introvert alebo extrovert, či uprednostňujete logické a racionálne zmýšľanie a rozhodujete sa na základe faktov alebo ste empatický/á a je vám bližšia intuícia.

Okrem iného sa dozviete, či patríte k ľuďom, ktorí efektívnejšie pracujú, keď:

  • majú presné termíny na splnenie úloh, ktoré im do práce vnášajú poriadok a prehľad,
  • môžu pracovať spontánne, pretože striktné dodržanie úloh ich stresuje a limituje ich tvorivosť.

To všetko pomáha pri výbere vášho ideálneho povolania. Ak ste logicky zmýšľajúci človek a milujete čísla, nebudete vyhľadávať prácu, v ktorej sa vyžaduje kreativita. Skôr vám bude vyhovovať práca analytika dát než povolanie bytového dizajnéra.

Test tímových rolí

Test vám odhalí, aká rola v tíme je vám najbližšia, či ste inovátor, plánovač, stratég, realizátor, doťahovač, alebo koordinátor.

Zistíte, v ktorej roli najlepšie prejavíte vlastný výnimočný talent, a tak budete pre váš tím najviac užitočný. Spojenie ľudí určitých rolí vytvára fungujúci tím, ktorý s ľahkosťou dosahuje svoje ciele.

Napríklad inovátor je človek, ktorý prináša vynikajúce nápady, myšlienky a kreatívne riešenia. Vymýšľanie inovatívnych riešení mu ide prirodzene a ľahko. Čo sa nedá povedať o doťahovaní vecí do úspešného konca. To je zasa silnou stránkou doťahovača, ktorý sa v tom doslova vyžíva.

Test životných hodnôt

Vďaka testu si uvedomíte, aké životné hodnoty sú pre vás dôležité. Či už je to čestnosť, dobrodružstvo, lojalita, partnerstvo, prestíž, moc, vplyv, alebo dravosť.

Ak potrebujete neustále zažívať dobrodružstvo, nemali by ste si vyberať stereotypné a administratívne zamerané povolanie. Pozícia účtovníka bude pre vás hotovou katastrofou, z ktorej srší totálna nuda.

Skôr budete vyhľadávať prácu, pre ktorú je typické riziko, zážitok, dobrodružstvo, alebo neustále zmeny. Doslova chňapnete po pozícii vysokohorského sprievodcu a účtovníctvo prenecháte iným.

Príprava na pracovný pohovor

V prípade záujmu o danú službu, vyplňte prosím prihlasovací formulár, prostredníctvom ktorého sa prihlásite.