Kariérové poradenstvo
pre zamestnancov

Nenapĺňa vás súčasná práca? Chodíte do práce s nechuťou, pretože vám jednoducho nevyhovuje nadriadený, kolektív či tempo práce? Ak ste presvedčený, že v súčasnej práci nemôžete naplno prejaviť svoje silné stránky a talenty, spoločne odhalíme lepšie možnosti pre vaše uplatnenie, prípadne stačí len zmeniť oddelenie.
Microsoft Word na životopis je už dinosaurus
Continually reintermediate integrated processes through technically sound intellectual capital.
Čo má a nemá obsahovať profesionálny životopis
Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test.
Ako sa na pracovný pohovor pripraviť
Nanotechnology immersion along the information highway will close the loop on the bottom line.
Achieve success
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity.

Zarábajte si prácou,
ktorá vás baví

Objavte svoje ideálne povolanie a zarábajte si prácou, ktorá vás robí šťastným a strácate pri nej pojem o čase. Cieľom individuálnej konzultácie, zameranej na kariérové poradenstvo pre zamestnancov, je nájsť vaše kľúčové talenty či identifikovať ideálne povolanie.
https://zuzanazahradnikova.sk/wp-content/uploads/2020/08/lr-0804u.jpg

Referencie

Kariérne poradenstvo mi poskytlo možnosť odhaliť aktivity, v ktorých by som sa mohla a dokázala s ľahkosťou realizovať. Pochopila som, že v práci nedokážem uspieť k mojej plnej spokojnosti, pokiaľ v nej nenaplním a nevyužijem svoj potenciál.

Testy boli veľmi zaujímavé a zábavné. Dokázali odhaliť pre mňa neočakávané zistenia, s ktorými som sa však stopercentne stotožnila. Analýza bola veľmi komplexná – kým jeden test niečo odhalil, ďalšie testy to postupne potvrdzovali a tým upevňovali moje odhodlanie dať sa na novú prácu. Hodnotím to tak, že peniaze vynaložené na kariérne poradenstvo sa mi veľmi rýchlo vrátia späť.

Dušana Drgoncová, copywriter

Zuzanu som stretla v čase, keď som odišla z práce, trochu unavená z prostredia, zo vzťahov a s úmyslom oddýchnuť si a časom si hľadať prácu či posunúť sa v profesionálnej oblasti niekam ďalej.

Zuzana ma zaujala svojou akčnosťou, priamosťou, ťahom na bránu, neustálym pohybom a aktivitou. Na stretnutiach, v rámci kariérového poradenstva, mi Zuzana  ponúkla úplne iné spôsoby a metódy pre hľadanie toho, čo by som v budúcnosti mohla a chcela robiť. Doslova som otvárala oči čo o mne vedela. Mala som chvíľu pocit, že ma pozná lepšie ako sa poznám ja.

Čas sú peniaze a Zuzana vám pomocou efektívnych metód pomôže nájsť vaše uplatnenie, tak aby ste boli spokojní a šťastní

Ing. Ivana Mudriková, projektový manažér

Dnešný deň bol pre nás s Jarkom vďaka tebe výnimočný a inšpirujúci. Veľa nám to dalo a naučila si nás byt profesionálmi. Posunula si nás vpred. Bolo to príjemné, profesionálne a v nádhernej uvoľnenej atmosfére. Srdečná vďaka. Veríme, že si aj vďaka tebe vyberieme skutočne kvalitných ľudí. Ďakujeme za profesionálnu spätnú väzbu.

Peter Flaškay a Jaroslav Slávik (Lyones)

Zuzana as mentor gave me in many ways a different angle of view on the topics of my development.

The guidance helped me broaden the insights from higher perspective, as well as understand relationships from various directions.

In all aspects of my professional growth I have received the answers for my questions to understand how to achieve my set goals.

Martina Vachajova, Technical support manager I.

I appreciate that Zuzana is straightforward and give an expert hints which are good for development. I enjoyed our mentoring sessions where we discussed strengths, opportunities but also next possible career steps.

Zuzana gave me an independent feedback to my development plan and skills improvements. By practicing “dry run” she helped me to improve my communication and presentation skills.

Michal Korcek, Finance Advisor – IT company

Ak hľadáš niekoho, kto by ti vedel poradiť a pomôcť s tvojou kariérou, naplánovať ju a nastaviť ciele, Zuzka je ten správny človek a prvá voľba. Jej schopnosť nadviazať a udržiavať kontakty, ochota pomôcť, jej podnikavosť a motivácia  dosiahnuť stanovený ciel, ti môžu ponúknuť to, čo hľadáš, aby si sa vedel úspešne posunúť ďalej.

Roman Kostal, EMEA T&E Analyst, EMEA P-Card/ BTA Administrator

Mentoring sessions helped me to achieve goals that we defined in the beginning of our sessions. They helped me to better understand my strengths and opportunities and how could I use the strengths and work on the opportunities to be more successful in my career.

Through mentoring I also gained valuable advice on various aspects of the career planning which gave me different perspectives on possible career paths. Based on that I was able to define my individual goals and decide better about my next career steps.

Moreover, the mentor relationship helped me to expand my professional network and I could learn new ways of thinking from my mentor. Overall, the relationship has been very beneficial.

Simona, EMEA Accounting Analyst, Finance Analyst

Pani Zahradníkovú poznám ako kolegyňu a následne ako nadriadenú. Ako moja nadriadená bola súčasne mojim mentorom a veľmi som si cenila jej úprimnosť a otvorenosť v rámci spätnej väzby, ktorú mi pravidelne dávala.

Pravidelne so mnou pracovala na mojich silných stránkach a spätnou väzbou mi ich neustále pomáhala zdokonaľovať. V oblasti mojich slabších stránok mi vždy vedela veľmi efektívne poradiť a pripadne zabezpečiť relevantne tréningy. čo si však najviac cením je jej otvorená komunikácia a schopnosť dedukovať potrebne kroky pre kariérny a osobnostný rast.

Viera, Finance manager, IT company

3 bonusy

Test osobnosti, test tímových rolí či test životných hodnôt sú potrebné na dôkladnú analýzu vašej osobnosti. Ku konzultácii zameranej na kariérové poradenstvo pre zamestnancov ich získate ako bonus zadarmo.

Test osobnosti

Vďaka testu zistíte, či ste introvert alebo extrovert, či uprednostňujete logické a racionálne zmýšľanie a rozhodujete sa na základe faktov alebo ste empatický/á a je vám bližšia intuícia.

Okrem iného sa dozviete, či patríte k ľuďom, ktorí efektívnejšie pracujú, keď:

  • majú presné termíny na splnenie úloh, ktoré im do práce vnášajú poriadok a prehľad,
  • môžu pracovať spontánne, pretože striktné dodržanie úloh ich stresuje a limituje ich tvorivosť.

To všetko pomáha pri výbere vášho ideálneho povolania. Ak ste logicky zmýšľajúci človek a milujete čísla, nebudete vyhľadávať prácu, v ktorej sa vyžaduje kreativita. Skôr vám bude vyhovovať práca analytika dát než povolanie bytového dizajnéra.

Test tímových rolí

Test vám odhalí, aká rola v tíme je vám najbližšia, či ste inovátor, plánovač, stratég, realizátor, doťahovač, alebo koordinátor.

Zistíte, v ktorej roli najlepšie prejavíte vlastný výnimočný talent, a tak budete pre váš tím najviac užitočný. Spojenie ľudí určitých rolí vytvára fungujúci tím, ktorý s ľahkosťou dosahuje svoje ciele.

Napríklad inovátor je človek, ktorý prináša vynikajúce nápady, myšlienky a kreatívne riešenia. Vymýšľanie inovatívnych riešení mu ide prirodzene a ľahko. Čo sa nedá povedať o doťahovaní vecí do úspešného konca. To je zasa silnou stránkou doťahovača, ktorý sa v tom doslova vyžíva.

Test životných hodnôt

Vďaka testu si uvedomíte, aké životné hodnoty sú pre vás dôležité. Či už je to čestnosť, dobrodružstvo, lojalita, partnerstvo, prestíž, moc, vplyv, alebo dravosť.

Ak potrebujete neustále zažívať dobrodružstvo, nemali by ste si vyberať stereotypné a administratívne zamerané povolanie. Pozícia účtovníka bude pre vás hotovou katastrofou, z ktorej srší totálna nuda.

Skôr budete vyhľadávať prácu, pre ktorú je typické riziko, zážitok, dobrodružstvo, alebo neustále zmeny. Doslova chňapnete po pozícii vysokohorského sprievodcu a účtovníctvo prenecháte iným.

Chcete naštartovať
svoju kariéru?

V prípade záujmu o danú službu, vyplňte prosím prihlasovací formulár, prostredníctvom ktorého sa prihlásite.