Kariérové poradenstvo
pre študentov

Ak si študent a nevieš, kam na vysokú školu, prípadne si výšku práve dokončil, no netušíš, akú prácu si hľadať, dokážeme nájsť riešenie! Spoločne identifikujeme vhodný smer štúdia a následne prácu, kde naplno využiješ svoj talent a potenciál.

Stiahni si návod: 10 tipov, ako si vybrať správnu vysokú školu

Mám záujem

Odoslať návod na email:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Štúdium
Chcete naďalej pokračovať v štúdiu, ale vôbec neviete akú vysokú školu si vybrať?
Správny výber
Študujete na škole, ktorá vás nebaví a chcete si druhýkrát vybrať správne?
Život po škole
Skončili ste školu a neviete, akú prácu si hľadať, aby ste boli spokojní?
Talent
Túžite po práci, kde budete naplno využívať váš talent, ktorý vás aj uživí?
Štúdium
Chcete naďalej pokračovať v štúdiu, ale vôbec neviete akú vysokú školu si vybrať?
Správny výber
Študujete na škole, ktorá vás nebaví a chcete si druhýkrát vybrať správne?
Život po škole
Skončili ste školu a neviete, akú prácu si hľadať, aby ste boli spokojní?
Talent
Túžite po práci, kde budete naplno využívať váš talent, ktorý vás aj uživí?

Správny výber povolania
pre študentov

Výber správneho povolania či smerovania môže byť v živote každého študenta kľúčový. Získané znalosti či prax predsa využívame po celý život. Ak ste študenti a neviete, na akú vysokú školu sa prihlásiť alebo neviete kam po vysokej škole, rada vám pomôžem nájsť váš správny smer.
https://zuzanazahradnikova.sk/wp-content/uploads/2020/08/lr-0804u.jpg

Referencie

Mne to určite otvorilo myseľ, keďže som dostala aj názor na seba od ostatných, ale vlastne som zistila aj určité veci o sebe, ujasnila si určité moje schopnosti, nad ktorými teraz môžem rozmýšľať, že čo ďalej, ale určite aj táto názorná stránka toho, ako sa to dá a ako ľudom ďalej pomáhať ma zaujala, pretože ja sama mám s tým momentálne problém, takže možno aj to bude moja cesta, ktorou by som chcela ísť.

Monika, študentka 5. ročníka VŠ, odbor andragogika

Po poradenstve so Zuzanou som začal vnímať niektoré svoje silné stránky a zároveň som sa zbavil niektorých cieľov, ktoré nie sú pre mňa vhodné. V zamestnaní som šťastný, keď v ňom dokážem naplno využívať a zároveň rozvíjať svoje vlohy, ak mám voľnosť, ale zároveň aj mentora. Vďaka profesionálne zostavenému životopisu a môjmu smerovaniu, ktoré som počas našich sedení našiel, sa mi podarilo nájsť stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a zároveň sa snažím nachádzať aj ďalšie uplatnenie.

Mário, študent VŠ

Ja som veľmi spokojná, tiež si myslím, že ako také praktické niečo sme absolútne nezažili na škole, vôbec, toto je úplne niečo nové pre nás, a bolo to super. A rada by som stihla všetky ale tak nie je to možné, takže škoda.

A čo sa týka cvičení, tak najviac sa mi páčili tie pohľadnice, ale z toho opačného pohľadu, že oni vybrali mne, pretože mňa to strašne potešilo, to čo mi vybrali a bolo to milé. Som ti strašne vďačná za tento deň, a osobne ti hovorím, že ďakujem.

Lucia, študentka 5. ročníka VŠ, odbor andragogika

Mne sa páčila metóda 9 životov, to bolo super, super, super. Páčilo sa mi prepojenie, videl som jej praktickú stránku, ako sa veci naozaj robia, že to nie je len o teoretických informáciách. Určite si odnášam z tohto stretnutia aj nové poznatky o sebe, kadiaľ sa ďalej uberať, takže veľmi dobre.

Lukáš, študent VŠ

Mne sa najviac páčilo, to že sme dostali spätnú väzbu od ostatných a je to fakt také zaujímavé, vidieť, že ako nás vnímajú iní ľudia, alebo tak a bolo to aj také milé, aj sme sa nasmiali, takže aj taká tá uvoľnená atmosféra. Bol to oddych, super sme sa pritom zasmiali a veľa sme sa toho naučili.

Ľuba, študentka 5. ročníka VŠ, odbor andragogika

3 bonusy

Test osobnosti, test tímových rolí či test životných hodnôt sú potrebné na dôkladnú analýzu vašej osobnosti. Ku konzultácii zameranej na kariérové poradenstvo pre študentov ich získate ako bonus zadarmo.

Test osobnosti

Vďaka testu zistíš, ako tvoja osobnosť funguje v bežnom živote, v interakciách s druhými ľuďmi a kde sa nachádza tvoj priestor pre vlastnú sebarealizáciu. Každý človek je jedinečný, test preto zohľadňuje všetky aspekty osobnosti a ich kombináciou ťa zaradí do určitého typu osobnosti. Pomôže ti lepšie porozumieť tomu, prečo sa správaš daným spôsobom a ako to využiť v prospech výberu správneho povolania.

Test kariérových typov

Autor testu, americký psychológ John Holland tvrdil, že každá osobnosť sa dá viac-menej opísať ako určitý typ a zase pracovné prostredie sa dá definovať formou modelu a preto môžeme medzi nimi nájsť súlad. Na základe tohto testu zistíš, akou kombináciou 2-3 najsilnejších typov osobnosti si, čo určí, aký druh pracovného prostredia máš hľadať.

Test životných hodnôt

Každý človek sa riadi v živote určitými hodnotami. No, jedna vec je, aké hodnoty vyznáva slovami a úplne iná je, aké hodnoty aj žije. Je dôležité mať prácu, kde svoje hodnoty môžeme skutočne žiť.

Kariérové poradenstvo
pre študentov

V prípade záujmu o danú službu, vyplňte prosím prihlasovací formulár, prostredníctvom ktorého sa prihlásite.